poniedziałek, 29 września 2014

Bluza, tunika

Bluza z tiulem

Czemu doba nie ma choćby tych paru godzin więcej :) od razu lepiej by się żyło :) człowiek więcej by zrobił i na wszystko miałby więcej czasu achhh...  :)

Ostatnio dużo siedziałam przy maszynie, mimo iż mój kącik dalej nie gotowy- trzeba cały czas wybierać między rzeczami ważnymi i ważniejszymi, i jak stoję przed wyborem szycie czy fugowanie - to wychodzi szycie, a najgorsze że nie zawsze idzie to na plus. 

Ostatnio szkolę się, a raczej próbuję swoich sił w szyciu bluz i tunik, sukienek i spódnic, i choć jedno Wam pokaże, bo jako tako wyszło :) aaaaa może za jakiś czas jak doczekam się paru fotek pokażę nasz komplecik moja spódnica i córci tunika :) 

Następnym razem wynajmę mojego męża by nam w końcu pyknął parę fotek :P

.... a żeby nie było za nudno wpadłam na pomysł nauczenia się robienia na drutach, kiedy ja to wszystko zrobię?? Nie mam bladego pojęcia :) Ale tak mnie ostatnio natchnęło jak kupiłam córci opaskę, że mam ochotę parę takich zrobić by moja myszka miała kilka kolorków i wzorków.

Pozdrawiam,
Isa

2 komentarze:

  1. Tworzysz piękne rzeczy! Chciałabym zaglądać tu częściej, może dodasz przycisk dla obserwatorów?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję :) !! Posłuchałam rady i "coś" dodałam, mam nadzieję, że oto chodziło :) Pozdrawiam i oczywiście serdecznie zapraszam do zaglądania będzie mi miło :D

      Usuń